Visitors map

IMMO.LT nekilnojamojo turto (NT) prekybos platforma jau sulaukė daugiau kaip 100.000 potencialių pirkėjų, besidominčių NT pirkimu Lietuvoje! Dauguma IMMO.LT klientų yra iš Vakarų Europos šalių. Pasinaudokite unikalia proga supažindinti Vokietijos, Šveicarijos, Liuksemburgo, Belgijos, Nyderlandų, Jungtinės Karalystės ir kitų šalių pirkėjus bei investuotojus su jūsų parduodamu turtu.

 

IMMO.LT jau 5 metus iš eilės yra sertifikuojama "Stipriausi Lietuvoje" sertifikatu. "Stipriausi Lietuvoje" – tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms, pagrindžiantis gerą įmonės kredito istoriją.  Sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima ir labai tikėtina, kad ateityje įvykdys savo finansinius įsipareigojimus. Šis įvertinimas atspindi gerą įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, taip pat indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą.

 

Žodžiu “immo" vokiečių, prancūzų ir kitomis lotyniškų šaknų turinčių tautų kalbomis sutrumpintai vadinamas nekilnojamasis turtas (NT). Kasdien sulaukiame potencialių pirkėjų užklausų iš Vakarų Europos šalių, pageidaujančių įsigyti NT Lietuvoje. Padėsime sklandžiai bei saugiai parduoti ir jūsų BUTĄ, NAMĄ, SODYBĄ, SKLYPĄ, MIŠKĄ, PATALPAS, ŪKĮ ar visą VERSLĄ. Susisiekite jau šiandien! Konsultuojame nemokamai! Dirbame visoje Lietuvoje.

 

Pageidaujate PARDUOTI NT? Susisiekite +370 609 60600 arba [email protected]