Rekomendacijos

Mes buvome labai patenkinti IMMO.LT komandos darbu. Mums tai buvo pirmasis nekilnojamojo turto įsigijimas Lietuvoje, ir mes visą laiką jautėmės kuo puikiausiai ir labai rūpestingai kuruojami. Todėl norėtume Jums už tai padėkoti ir pirkdami naują nekilnojamąjį turtą vėl naudosimės jūsų paslaugomis. Mes džiaugiamės būsimu nauju objektu. Su draugiškais linkėjimais iš Vokietijos.

Lukas G. / Cedric W.

Vokietija

Mudu su vyru labai dėkojame IMMO.LT brokeriams už jų didelį profesionalumą, sąžiningumą ir gerumą. Jie tikrai viskuo pasirūpino, ieškojo mūsų pageidavimus atitinkančio nekilnojamo turto, pasirūpino visais pirkimo formalumais, sutvarkė visus administracinius reikalus. Pirkti labai paprasta. Reikia elektroniniu būdu pasirašyti pavedimą ir pasirašyti įgaliojimą. (Vis dėl to reikia patvirtinti savo parašą pas notarą Belgijoje, jei nenori vykti į Lietuvą). Kadangi Lietuva labai graži šalis ir joje galima įsigyti nuosavybės labai prieinama kaina, mes drąsiai atlikome kelis pirkimus. Dabar mes su IMMO.LT komanda bendraujame kaip su draugais, jie tvarko mūsų turtą Lietuvoje. Ir visa tai už labai protingą kainą.

Brigitte S.

Belgija

2020 m. pabaigoje mes su IMMO.LT komandos pagalba nusipirkome ūkį Lietuvoje. Mes įsigijome nekilnojamąjį turtą nebūdami vietoje, kas, be abejo, iš pradžių kėlė daug abejonių ir neatsakytų klausimų. IMMO.LT brokeriai nesudėtingai ir užtikrintai organizavo pirkimą, atsakė į visus mūsų klausimus ir suteikė kontaktų, kas galėtų mums suteikti daugiau naudingos informacijos. Net užbaigus pirkimą jie ir toliau padėjo mums tvarkyti reikalus. Esame labai patenkinti tuo, kaip viskas pavyko, todėl džiaugiamės galėdami rekomenduoti IMMO.LT kitiems!

Allegra D. / Patrick F.

Vokietija

Internetinę svetainę IMMO.LT aptikome atsitiktinai. Savo sklypą suradome trečiąjį 2020 m. ketvirtį. Mes galime tik rekomenduoti bendradarbiavimą ir sutarčių vykdymo procesą su IMMO.LT brokeriais. Turėdami puikias vokiečių kalbos žinias jie reaguoja greitai ir išsamiai atsako į kiekvieną klausimą. Siekdami suteikti informacijos suinteresuotosioms šalims jie suteikia asmeninius kontaktus, taip pat perduoda visus sutvarkytus valdžios institucijų dokumentus. Dokumentai rengiami dviejomis kalbomis, turi būti tvarkoma tik vokiškoji dokumento dalis (notaro patvirtinimas + apostilė). Apžiūrėjimą vietoje mes galėjome pakeisti tiesioginiu vaizdo pokalbiu. Tai leido mums susidaryti įspūdį apie objektą ir sutaupyti kelionės išlaidas. Procesas vyksta visiškai savarankiškai ir sklandžiai, Lietuvoje reikalingi du vizitai pas notarą: žemės pirkimo sutarčiai ir perdavimo dokumentams įforminti. Atitinkamai iš karto po to gaunamas atsakymas ir išsiunčiami sutarties dokumentai. Nežiūrint į tai, kad stigo tiesioginio asmeninio kontakto, mes jautėmės labai gerai ir buvome užtikrintai bei patikimai aptarnaujami. IMMO.LT taip pat rūpinasi visais klausimais, susijusiais su pasirengimu nekilnojamojo turto sandoriui ir tolesniais, pavyzdžiui, priežiūros ar plėtros idėjomis. Mes tikimės ilgalaikių ir patikimų verslo santykių.

Anja Z. / Alexander Z.

Vokietija

Per svetainę IMMO.LT mes internete radome nekilnojamąjį turtą, kuris mus domino. Su brokeriais susisiekėme 2019 m. pabaigoje. Po to, kai nusprendėme nusipirkti mums patikusį objektą, IMMO.LT komanda žingsnis po žingsnio lydėjo mus viso pardavimo proceso metu. Kadangi dėl riboto laiko neturėjome galimybės patys imtis pirkimo proceso Lietuvoje, įgaliojome tai atlikti IMMO.LT brokerius. Jų vykdomas pirkimo procesas mus pilnai tenkino, be to, mes buvome išsamiai informuojami apie procesą. Visas susirašinėjimas vyko vokiečių kalba. IMMO.LT komanda puikiai kalba vokiškai, todėl visas pardavimo procesas vyko sklandžiai ir be problemų. Į kiekvieną mūsų klausimą buvo atsakoma nedelsiant. Dėl jų profesionalumo ir nepaprastai malonaus bei mandagaus bendravimo, visada buvome gerai informuoti ir laiku sulaukdavome patarimų. Mes tikrai galime rekomenduoti IMMO.LT ir širdingai jiems dėkojame.

Sabine M. / Udo F.

Vokietija

Ieškodamas šalies, kurioje galėčiau įsigyti būstą poilsiui, pradžioje aš tik atsitiktinai svarsčiau apie Lietuvą, kaip potencialią šalį tokiai galimybei realizuoti, tačiau netrukus atsiskleidė visas šios šalies potencialas ir grožis. IMMO.LT brokeriai konsultavo labai draugiškai ir kompetentingai. Kryptingai keičiantis naudinga informacija greitai buvo rastas optimaliai tinkantis nekilnojamasis turtas, ir po ilgų konsultacijų buvo pradėtas ir pats pirkimo procesas. Viskas vyko labai maloniai ir IMMO.LT komanda stengėsi atsakyti į gausybę mano klausimų ir rasti tinkamą sprendimą. Taigi drąsiai galiu rekomenduoti IMMO.LT.

Christian T.

Šveicarija

2019 metų 3 ketvirtį internete aptikau man patrauklų žemės sklypą, esantį Palangoje, Lietuvoje, kuris buvo siūlomas IMMO.LT svetainėje. Pirkimo ir pardavimo proceso metu kuravimas buvo puikus. Susirašinėjimas vyko el. paštu. Darbiniai žingsniai buvo atliekami ir įgyvendinami greitai. Į kiekvieną mano klausimą buvo atsakoma nedelsiant. Nors gyvenu Vokietijoje, žiemos mėnesius praleidžiu Tenerifėje. Dėl tos priežasties reikėjo atlikti papildomus darbus; buvo reikalingi vertimai iš lietuvių kalbos į vokiečių kalbą, be to notariniam patvirtinimui Tenerifėje, taip pat ir vertimai į ispanų kalbą. Nebuvo jokių vėlavimų, pardavimo procesas vyko laiku ir sklandžiai. Man, kaip pirkėjai, viskas vyko lengvai ir be streso. Nuo pat pradžių dirbdama su IMMO.LT komanda jaučiausi gerai ir užtikrintai, ir jei ieškosiu daugiau nekilnojamojo turto Baltijos šalyse, vėl kreipsiuosi į juos.

Crista K.

Vokietija

Neseniai nusipirkau žemės Lietuvoje ir susimąsčiau, kokie gali būti sunkūs ar biurokratiniai pirkimo užkulisiai. Bet paaiškėjo, kad man pačiam beveik nieko nereikėjo daryti. Kreipiausi į IMMO.LT komandą, pasakiau jiems, kuris sklypas mane domina, ir tada viskas vyko beveik savaime. Man nereikėjo būti Lietuvoje ir IMMO.LT brokeriai atliko viską už mane. Aptarnavimas buvo puikus, todėl norėčiau pasinaudoti proga ir dar kartą padėkoti jiems už sklandų pirkimo procesą, ačiū!

Urban H.

Vokietija

Sodybos Žemaitijoje pirkimas padedant IMMO.LT komandai įvyko 2019 m. liepą–rugpjūtį. Ieškodamas vidutinio dydžio žemės sklypo su gyvenamuoju pastatu Lietuvos provincijoje per interneto portalą IMMO.LT aš susipažinau su brokerių komanda. Jie man pasiūlė keletą savo parduodamų objektų dviejų susitikimų Žemaitijoje, Vakarų Lietuvos regione, metu. Vienas iš pasiūlytų variantų – erdvus sklypas su senovine sodyba patogioje, tačiau tykioje ir nuostabiai žalioje Žemaitijos vietoje, vos už 45 minučių kelio automobiliu nuo Baltijos jūros, man puikiai tiko. Brokeriai man paliko itin patikimų, iškalbingų, puikiai savo darbą išmanančių profesionalų įspūdį nuo pat pirmo mūsų susitikimo iki sandorio užbaigimo pas notarą. Draugiškas, užtikrintas ir šiltas mūsų bendravimas netrukus padėjo mums tapti bendraminčiais, tad tinkamą objektą jie sugebėjo man pasiūlyti labai greitai. IMMO.LT komanda puikiai kalba ne tik lietuviškai, bet ir vokiškai bei angliškai, o sandorio metu visokeriopai padėjo man savo patarimais ir kitais veiksmais. Esu didžiai dėkingas už nuoširdų jo darbą ir pagalbą, kuri neapsiribojo vizitu pas notarą. Nedvejodamas rekomenduoju IMMO.LT paslaugas, nes bet kuris jų klientas atsiduria tikrų profesionalų rankose! Galite kreiptis į mane papildomos informacijos.

Sven B.

Vokietija

Sveiki, Ar jus vilioja lietuviško nekilnojamojo turto kainos? Nenusimanote šioje srityje, baiminatės, nežinote nuo ko pradėti? Siūlau susisiekti su IMMO.LT komanda, kurie viskuo pasirūpins. Jų padedamas įsigijau ne vieną sklypą ir viskas klojosi puikiai. Jie įsipareigojo surasti turtą ir vesti derybas. Tada atstovavo mane pas notarą. Jie taip pat apsiėmė sutvarkyti visus su tuo susijusius administracinius reikalus. Paprastai viskas būna ganėtinai aišku (kadaise Klaipėda buvo šiaurinė Prūsijos riba). Nekilnojamojo turto apmokestinimas palankus. Jei investuosite Lietuvoje, mielai su jumis aptarčiau situacijos eigą. IMMO.LT brokeriai jums persiųs mano, belgo liuksemburgiečio, el. pašto adresą.

Serge Z.

Liuksemburgas