Rekomendacijos

Mes buvome labai patenkinti pono Mindaugo Miškinio darbu. Mums tai buvo pirmasis nekilnojamojo turto įsigijimas Lietuvoje, ir mes visą laiką jautėmės kuo puikiausiai ir labai rūpestingai kuruojami. Todėl norėtume Jums už tai padėkoti ir pirkdami naują nekilnojamąjį turtą vėl naudosimės IMMO.LT paslaugomis. Mes džiaugiamės būsimu nauju objektu. Su draugiškais linkėjimais iš Vokietijos.

Lukas G. / Cedric W.

Vokietija

Mudu su vyru labai dėkojame Mindaugui Miškiniui už jo didelį profesionalumą, sąžiningumą ir gerumą. Jis tikrai viskuo pasirūpino. Jis ieškojo mūsų pageidavimus atitinkančio nekilnojamo turto. Jis pasirūpino visais pirkimo formalumais. Jis tvarko visus administracinius reikalus. Pirkti labai paprasta. Reikia elektroniniu būdu pasirašyti pavedimą ir pasirašyti įgaliojimą. (Vis dėl to reikia patvirtinti savo parašą pas notarą Belgijoje, jei nenori vykti į Lietuvą). Kadangi Lietuva labai graži šalis ir joje galima įsigyti nuosavybės labai prieinama kaina, mes drąsiai atlikome kelis pirkimus. Dabar mes Mindaugą laikome draugu ir jis tvarko mūsų turtą Lietuvoje. Ir visa tai už labai protingą kainą.

Brigitte S.

Belgija

2020 m. pabaigoje mes su pono Mindaugo Miškinio pagalba nusipirkome ūkį Lietuvoje. Mes įsigijome nekilnojamąjį turtą nebūdami vietoje, kas, be abejo, iš pradžių kėlė daug abejonių ir neatsakytų klausimų. Ponas Miškinis nesudėtingai ir užtikrintai organizavo pirkimą, atsakė į visus mūsų klausimus ir suteikė kontaktų, kas galėtų mums suteikti daugiau naudingos informacijos. Net užbaigus pirkimą jis ir toliau padėjo mums tvarkyti reikalus. Esame labai patenkinti tuo, kaip viskas pavyko, todėl džiaugiamės galėdami rekomenduoti poną Miškinį ir kitiems!

Allegra D. / Patrick F.

Vokietija

Internetinę svetainę IMMO.LT aptikome atsitiktinai. Savo sklypą suradome trečiąjį 2020 m. ketvirtį. Mes galime tik rekomenduoti bendradarbiavimą ir sutarčių vykdymo procesą su ponu Miškiniu. Turėdamas puikias vokiečių kalbos žinias jis reaguoja greitai ir išsamiai atsako į kiekvieną klausimą. Siekdamas suteikti informacijos suinteresuotosioms šalims jis suteikia asmeninius kontaktus, taip pat perduoda visus sutvarkytus valdžios institucijų dokumentus. Dokumentai rengiami dviejomis kalbomis, turi būti tvarkoma tik vokiškoji dokumento dalis (notaro patvirtinimas + apostilė). Apžiūrėjimą vietoje mes galėjome pakeisti tiesioginiu vaizdo pokalbiu. Tai leido mums susidaryti įspūdį apie objektą ir sutaupyti kelionės išlaidas. Procesas vyksta visiškai savarankiškai ir sklandžiai, Lietuvoje reikalingi du vizitai pas notarą: žemės pirkimo sutarčiai ir perdavimo dokumentams įforminti. Atitinkamai iš karto po to gaunamas atsakymas ir išsiunčiami sutarties dokumentai. Nežiūrint į tai, kad stigo tiesioginio asmeninio kontakto, mes jautėmės labai gerai ir buvome užtikrintai bei patikimai aptarnaujami. Ponas Miškinis taip pat rūpinasi visais klausimais, susijusiais su pasirengimu nekilnojamojo turto sandoriui ir tolesniais, pavyzdžiui, priežiūros ar plėtros idėjomis. Mes tikimės ilgalaikių ir patikimų verslo santykių.

Anja Z. / Alexander Z.

Vokietija

Per svetainę IMMO.LT mes internete radome nekilnojamąjį turtą, kuris mus domino. Su ponu Miškiniu susisiekėme 2019 m. pabaigoje. Po to, kai nusprendėme nusipirkti mums patikusį objektą, ponas Miskinis žingsnis po žingsnio lydėjo mus viso pardavimo proceso metu. Kadangi dėl riboto laiko neturėjome galimybės patys imtis pirkimo proceso Lietuvoje, įgaliojome tai atlikti poną Miškinį. Jo vykdomas pirkimo procesas mus pilnai tenkino, be to mes buvome išsamiai informuojami apie procesą. Visas susirašinėjimas vyko vokiečių kalba. Ponas Miškinis puikiai kalba vokiškai, todėl visas pardavimo procesas vyko sklandžiai ir be problemų. Į kiekvieną mūsų klausimą buvo atsakoma nedelsiant. Dėl jo profesionalumo ir nepaprastai malonaus bei mandagaus bendravimo, visada buvome gerai informuoti ir laiku sulaukdavome patarimų. Mes tikrai galime rekomenduoti poną Miškinį ir širdingai jam dėkojame.

Sabine M. / Udo F.

Vokietija

Ieškodamas šalies, kurioje galėčiau įsigyti būstą poilsiui, pradžioje aš tik atsitiktinai svarsčiau apie Lietuvą, kaip potencialią šalį tokiai galimybei realizuoti, tačiau netrukus atsiskleidė visas šios šalies potencialas ir grožis. Ponas Miškinis konsultavo labai draugiškai ir kompetentingai. Kryptingai keičiantis naudinga informacija greitai buvo rastas optimaliai tinkantis nekilnojamasis turtas, ir po ilgų konsultacijų buvo pradėtas ir pats pirkimo procesas. Viskas vyko labai maloniai ir ponas Miškinis stengėsi atsakyti į gausybę mano klausimų ir rasti tinkamą sprendimą. Taigi drąsiai galiu rekomenduoti IMMO.LT.

Christian T.

Šveicarija

2019 metų 3 ketvirtį internete aptikau man patrauklų žemės sklypą, esantį Palangoje, Lietuvoje, kurį ponas Miškinis siūlė IMMO.LT svetainėje. Pirkimo ir pardavimo proceso metu kuravimas buvo puikus. Susirašinėjimas vyko el. paštu. Darbiniai žingsniai buvo atliekami ir įgyvendinami greitai. Į kiekvieną mano klausimą buvo atsakoma nedelsiant. Nors gyvenu Vokietijoje, žiemos mėnesius praleidžiu Tenerifėje. Dėl tos priežasties reikėjo atlikti papildomus darbus; buvo reikalingi vertimai iš lietuvių kalbos į vokiečių kalbą, be to notariniam patvirtinimui Tenerifėje, taip pat ir vertimai į ispanų kalbą. Nebuvo jokių vėlavimų, pardavimo procesas vyko laiku ir sklandžiai. Man, kaip pirkėjai, viskas vyko lengvai ir be streso. Nuo pat pradžių dirbdama su ponu Miškiniu jaučiausi gerai ir užtikrintai, ir jei ieškosiu daugiau nekilnojamojo turto Baltijos šalyse, vėl kreipsiuosi į jį.

Crista K.

Vokietija

Neseniai nusipirkau žemės Lietuvoje ir susimąsčiau, kokie gali būti sunkūs ar biurokratiniai pirkimo užkulisiai. Bet paaiškėjo, kad man pačiam beveik nieko nereikėjo daryti. Kreipiausi į poną Miškinį iš IMMO.LT, pasakiau jam, kuris sklypas mane domina, ir tada viskas vyko beveik savaime. Man nereikėjo būti Lietuvoje ir ponas Miškinis atliko viską už mane. Aptarnavimas buvo puikus, todėl norėčiau pasinaudoti proga ir dar kartą padėkoti jam už sklandų pirkimo procesą, ačiū!

Urban H.

Vokietija

Sodybos Žemaitijoje pirkimas padedant Mindaugui Miškiniui 2019 m. liepą–rugpjūtį. Ieškodamas vidutinio dydžio žemės sklypo su gyvenamuoju pastatu Lietuvos provincijoje per interneto portalą IMMO.LT aš susipažinau su Mindaugu Miškiniu. Jis man pasiūlė keletą savo parduodamų objektų dviejų susitikimų Žemaitijoje, Vakarų Lietuvos regione, metu. Vienas iš pasiūlytų variantų – erdvus sklypas su senovine sodyba patogioje, tačiau tykioje ir nuostabiai žalioje Žemaitijos vietoje, vos už 45 minučių kelio automobiliu nuo Baltijos jūros, man puikiai tiko. Ponas Miškinis man paliko itin patikimo, iškalbingo, puikiai savo darbą išmanančio brokerio įspūdį nuo pat pirmo mūsų susitikimo iki sandorio užbaigimo pas notarą. Draugiškas, užtikrintas ir šiltas jo bendravimas netrukus padėjo mums tapti bendraminčiais, tad tinkamą objektą jis sugebėjo man pasiūlyti labai greitai. Mindaugas puikiai kalba ne tik lietuviškai, bet ir vokiškai bei angliškai, o sandorio metu visokeriopai padėjo man savo patarimais ir kitais veiksmais. Esu didžiai dėkingas už nuoširdų jo darbą ir pagalbą, kuri neapsiribojo vizitu pas notarą. Nedvejodamas rekomenduoju jo paslaugas, nes bet kuris Mindaugo Miškinio klientas atsiduria tikro profesionalo rankose! Galite kreiptis į mane papildomos informacijos.

Sven B.

Vokietija

Sveiki, Ar jus vilioja lietuviško nekilnojamojo turto kainos? Nenusimanote šioje srityje, baiminatės, nežinote nuo ko pradėti? Siūlau susisiekti su Mindaugu Miškiniu, kuris viskuo pasirūpins. Jo padedamas įsigijau ne vieną sklypą ir viskas klojosi puikiai. Jis įsipareigojo surasti turtą ir vesti derybas. Tada jis atstovavo man pas notarą. Jis taip pat apsiėmė sutvarkyti visus su tuo susijusius administracinius reikalus. Paprastai viskas būna ganėtinai aišku (kadaise Klaipėda buvo šiaurinė Prūsijos riba). Nekilnojamojo turto apmokestinimas palankus. Jei investuosite Lietuvoje, mielai su jumis aptarčiau situacijos eigą. Mindaugas jums persiųs mano, belgo liuksemburgiečio, el. pašto adresą.

Serge Z.

Liuksemburgas